Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil společnosti

Společnost HS - Pozemní stavitelství s.r.o. byla založena v roku 1992 jako obchodní a poradenská firma. Noví majitelé ji na počátku roku 2007 přeměnili v dynamicky se rozvíjející stavební společnost. Z hlediska spektra činností ve stavebnictví se firma zaměřila na realizaci zakázek v oblasti rekonstrukcí a především sanací staveb.

Ale již v úvodu formování marketingových cílů firmy byla filozofie a strategie podnikání zaměřena  na komplexnost poskytovaných služeb v oblasti občanských, bytových a průmyslových staveb. Tyto cíle se dařilo naplňovat již v druhém roce podnikání, kdy si vzrůstající objem dodávek stavebních prací a u části jejich specifické zaměření vyžádalo organizačně oddělit klasickou stavební výrobu od provádění speciálních činností vytvořením střediska sanací staveb. V následujím období se dalším oborem činnosti stala realizace rekonstrukčních prací ve zdravotnictví.

Zakázky jsou realizovány formou generální dodávky staveb, popřípadě formou generální subdodávky. 

V roce 2007 byl zaveden vlastní systém jakosti, který je zpracován v podobě a rozsahu, který v následujícím období umožní certifikaci dle ISO 9001.

Dlouhodobým cílem firmy je zefektivňování stavební výroby, stabilizace zaměstnanců z hlediska počtu a kvality při zachování vysoké kvality prováděných prací. Kvalitu a flexibilitu považujeme za nejvýznamnější faktory dlouhodobé stability firmy na trhu ve stavebnictví.

Zkušenosti a odborné znalosti nám v současné době umožňují rozšířit naši nabídku pro klienty z řad investičních společností na oblast přípravy investičním příležitostí.

Zkušenosti a odborné znalosti našich pracovníků umožňují využití jak klasických pracovních postupů, které jsou u některých rekonstrukčních prací důležitou podmínkou úspěšné realizace a jakosti, tak i aplikaci nejnovějších metod a technologií.